فاکتور ها و شرایط  کسب درآمد در یوتیوب از مهم ترین نکات برای ایجاد کانال و شروع کسب در آمد در یوتیوب است.

حوضه فعالیت: باید مشخص کنیم که میخواهیم در چه حوضه ای میخواهیم فعالیت کنیم.

تایم ویدیو: طول و مدت زمان ویدیو برای بیینده بسیار مهم است .

ناحیه جغرافیایی: باید محتوای خود را متناسب با منطقه یا کشوری میخواهیم در آن فعالیت کنیم تغییر بدیم

رویدادها: رویدادها و مناسبت ها نقش مهمی در جذب ببندگان دارند.

اشتراک گذاری منظم: منظم بودن برای گوگل و یوتیوب اهمیت دارد.

ابزارها: به ما کمک میکنند که درک بهتری از یوتیوب داشته باشیم.

حوضه فعالیت :

برای شروع و کسب درآمد باید در یک حوضه مشخص به صوزت حرفه ای فعالیت کنیم ، حوضه های زیادی برای فعالیت در یوتیوب وجود دارد که از بهترین حوضه ها میشه به ، بازی،سرگرمی،آموزشی ،سلامت،ورزش،آشپزی و… اشاره کرد و بسته به نوع خلاقیت و استعداد خود میتوانید کار را شروع کنید، اما باید دنبال حوضه یا کتگوری که بیشترین بیننده را دارد باشید مثلا حوضه بازی که بینندگان و طرفداران زیادی دارد،اما باید این را بدانید که رقابت در این گونه حوضه ها زیاد است پس باید محتوا بسیار با کیفیتی ارائه دهید.

تایم ویدیو :

مدت زمان ویدیو برای بیینده بسیار مهم است. سعی حداکثر طول ویدیو شما ۱۰ دقیقه باشد ، اما اگر نمی توانید یا حوضه فعالیت تان بازی و آموزشی است که قطعا طول ویدیوی شما بیشتر از ۱۰ دقیقه خواهد بود ولی در کل سعی کنید در کم ترین زمان منظور و خواسته خود را به سبک جذاب به بیننده منتقل کنید.

ناحیه جغرافیایی :

محتوایی که تولید میکنید یا ویدیویی که به اشتراک می گذارید باید با زبان و فرهنگ آن منطقه یا کشوری که میخواهید در آن فعالیت کنید متناسب باشد ، شما نمی توانید یک ویدیوی فارسی را برای کشوری مثل آمریکا ارائه دید اگر این کار را بکنید مطمنا ببینده خیلی کمی یا شاید اصلا بیننده نداشته باشید که قطعا یوتیوب متوجه این کار خواهد شد و ممکن است دیگر چندان بهایی برای کانال شما قائل نشود هر چند که تولید کننده حرفه ای محتوا و ویدیو باشید.

رویدادها :

حتما باید به رویدادها و مناسبت ها در طول سال اهمیت بدید و نهایت استفاده ار این مناسبت های خاص که فقط در طول سال یکبار برگزار میشوند بکنید. از مناسبت های مهم سال میتوان به عید نوروز ، ماه رمضان ، شب یلدا ، کریسمس و …. اشاره کنید سعی کنید حداقل یک ویدیو که متناسب با همان مناسبت یا رویداد باشد تولید کنید.

اشتراک گذاری منظم :

بازم میگم منظم بودن برای گوگل و یوتیوب اهمیت دارد.سعی کنید که اگر می توانید هر روز تولید محتوا کنید ویدیو هایتان را هر روز یک ساعت مشخص آپلود کنید و به مخاطبتان هم اعلام کنید که هر روز مثلا ساعت ۱۰ صبح قسمت جدید یا ویدیو جدید در کانال قرار میگیرد. علاوه بر اینکه این کار مورد استقبال مخاطب قرار می گیرد ، یوتیوب برای کانال شما ارزش قائل شده و حتی امکان دارد شما را در قسمت تاپ مثلا صبگاهی قرار دهد.

ابزارها :

ابزار ها و اکستسنش ها کمک زیادی به رشد کانال ما میکنند از طریق ابزار میتوانیم یوتیوب و رقبا را آنالیز کنیم ودلیل موفقیت آن ها را بدانیم ابزارهای زیادی برای یوتیوب وجود دارد که من مهمترین آن ها زا به شما خواهم گفت ، و سپس هر کدام را در یک قسمت جداگانه بررسی خواهیم کرد .

از جمله این ابزار ها میتوان به موارد زیر اشاره کید:

Google Trands

Socialblade

TubeBoddy

VidlQ

Youtube Audio LIbrary

و…

آموزش نصب و راه اندازی وردپرس روی لوکال هاست

بررسی کانال ها و موضوعات پر بازدید در یوتیوب

شرایط لازم برای کسب درآمد در یوتیوب

یوتیوب ,ها ,حوضه ,، ,ویدیو ,فعالیت ,در یوتیوب ,این کار ,فعالیت کنیم ,سعی کنید ,حوضه فعالیت ,برای بیینده بسیار

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

pdfha1 آقای رایمون طراحی سایت، سئو، تبلیغات در گوگل وقتِ عاشقی میسان مطالعات زناشویی لوگو طراحی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان مهریز رودکی ترفندهای اینستاگرامی